Portfolio_

Śluby i wesela na najwyższym poziomie
– strona internetowa dla Aspire

Śluby i wesela na najwyższym poziomie
– strona internetowa dla Aspire

Z tej współpracy jesteśmy dumni! Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę internetową dla agencji weddingowej Aspire, należącej do Katarzyny Gajek. 

Strona miała za zadanie przykuć uwagę wymagających Klientów Premium, dla których od 16 lat agencja organizuje ekskluzywne śluby i wesela. Aspire organizowało “ten dzień” między innymi aktorek Małgorzaty Kożuchowskiej, Mai Bohosiewicz, Katarzyny Zielińskiej czy piłkarza Łukasza Podolskiego. Właścicielka Katarzyna Gajek to autorka książek, która swoim doświadczeniem i wiedzą dzieliła się w licznych wywiadach m.in. w programach telewizyjnych TVN i TVP czy magazynie Vogue. Robi wrażenie!

Podczas tej realizacji zapewniliśmy kompleksową obsługę graficzną i IT. Starannie podeszliśmy do projektu. Zdecydowaliśmy się na elegancki styl strony. Zaproponowaliśmy nowoczesną, minimalistyczną stronę główną, zdecydowanie wyróżniającą się na tle konkurencji. Wnętrzne strony zostało jednak bardzo rozbudowane. Nie brakuje szczegółowego opisu szerokiej oferty czy inspiracji dla przyszłych nowożeńców oraz prezentacji przepięknych zdjęć licznych realizacji. Jest co podziwiać! Oferta Aspire jest kierowana również do zagranicznych par, stąd strona została wykonana w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Subtelne animacje, starannie dobrane elementy i dopracowane wyświetlanie na mobile – nic tu nie jest przypadkowe!

Zobacz: aspire.pl 

Z Katarzyną Gajek bardzo chętnie współpracujemy i realizujemy nowe pomysły. Między innymi niedługo po wykonaniu strony firmowej wykonaliśmy ślubny landing page dla jednej z par nowożeńców. Czekamy na więcej!

Klient:
Aspire
Data: