Portfolio_

Coworking na każde potrzeby
– kampanie sprzedażowe dla Brain Embassy

Coworking na każde potrzeby
– kampanie sprzedażowe dla Brain Embassy

Między sprzedażą, a skuteczną sprzedażą jest ogromna różnica. Różnica liczona w wieluuuu konwersjach!

Dobrze o tym wiemy jako agencja, dlatego stworzyliśmy dla Brain Embassy strategię sprzedaży w digitalu wraz z kampaniami lead generation. Coworkingi BE oferują różne rodzaje przestrzeni – open space, prywatne biura i unity oraz przestrzeń eventową. Naszym zadaniem było w prosty sposób przedstawić benefity, przyciągnąć uwagę odbiorcy i tym samym, rozpocząć budowanie skutecznego lejka sprzedażowego. Aby zadbać o to ostatnie, w 2022 roku rozpoczęliśmy także kampanię świadomościową marki.

Nasze kampanie to mechanizmy stworzone z różnorodnych nośników. każdy z wymienionych produktów ma osobny landing page, kampanię video przedstawiającą product value oraz displayową kampanię reklamową (social media oraz GDN), a także reklamy adwords.

Zobacz nasze landing page:

https://lp.brainembassy.pl/eventy/

https://lp.brainembassy.pl/unit/

https://lp.brainembassy.pl/open-space/

https://lp.brainembassy.pl/biuro/

 

Efekty? Powalająco dobre!

Skokowo zwiększyliśmy widoczność Brain Embassy aż o 203,95%.

Coraz skuteczniej angażujemy potencjalnych Klientów Brain Embassy – średni CTR Google wzrósł o 5,89%, a na FB o +11,22%.

Pozyskujemy tańszy ruch – koszt średniego CPC Google zmalał o 46,46%.

 

Reklamy to praca na żywym organizmie!

Stale analizujemy nasze reklamy oraz LPki i wprowadzamy poprawki. To jest nasz klucz do sukcesu. Siadanie na laurach jest nieefektywne – trzeba bacznie obserwować, wyciągać wnioski i testować, testować, testować!

Data: