Portfolio_

Coworking, który Cię wspiera
– kampania digital & wideo dla Brain Embassy

Coworking, który Cię wspiera
– kampania digital & wideo dla Brain Embassy

Brain Embassy to marka coworkingowa, która skrupulatnie realizuje swoją misję i wspiera swoich klientów w poprawie samopoczucia podczas pracy. Jej działalność wykracza daleko poza oferowanie samego miejsca przy biurku, dlatego naszą rolą jako agencja marki jest pokazanie, że Brain Embassy to znacznie więcej niż coworking.

W 2022 roku wprowadziliśmy do komunikacji strategię budującą świadomość marki – pierwszą tego typu dla BE. W ramach kampanii awareness stworzyliśmy reklamy display oraz 3 spoty wideo w wersjach 6- i 60-sekundowych. Podczas realizacji spotów zorganizowaliśmy z ich bohaterami specjalną sesję zdjęciową.

Stworzyliśmy spoty wideo poświęcone osobnym produktom (przestrzeni open space, prywatnym biurom oraz salom eventowym), które oferuje Brain Embassy. W spotach coworking przedstawiamy oczami Brainerów, czyli klientów coworkingu. Oddaliśmy im głos, aby pokazać jak jeden coworking może odpowiedzieć równocześnie na różnorodne potrzeby. Każdy z bohaterów napotyka w swojej codziennej pracy na inne wyzwania, które dzięki Brain Embassy stają się o wiele łatwiejsze do podołania.