BERRY | Kolektyw Kreatywny

Kreatywne spojrzenie na architekturę i design – współpraca z Jagną Bielowicką

Z radością przedstawiamy Wam kolejną realizację naszego kreatywnego teamu. Tym razem zajęliśmy się projektem logo, identyfikacji wizualnej oraz nowej strony www dla niesamowicie uzdolnionej architektki – Jagny Bielowickiej.

Jagna Bielowicka specjalizuje się w architekturze domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych, zajmuje się adaptacją i renowacją zabytkowych budynków oraz mieszkań w klimatycznych kamienicach. Wnętrza zaprojektowane przez Jagnę są funkcjonalne i wygodne, a zarazem eleganckie i z niepowtarzalnym charakterem.

Naszą podróż rozpoczęliśmy od zaprojektowania nowego logo oraz materiałów firmowych charakteryzujących się prostotą i nowoczesnym designem. Logo na awersie wizytówki oraz element graficzny na rewersie zostały wykonane przezroczystym wypukłym lakierem UV. Zależało nam na tym, aby wizytówki wyglądały nowocześnie nie tylko dzięki projektowi i technice druku, ale także zastosowaniu niezwykłej jakości ekologicznego papieru Munken Polar. Do stworzenia jednego z rodzajów teczek wybraliśmy trudno dostępny, transparentny materiał Curious Translucents Clear, który idealnie imituje kalkę architektoniczną, lecz charakteryzuje go większa wytrzymałość. Całość utrzymana została w minimalistycznym stylu oraz eleganckiej czerni i bieli.

Kolejnym krokiem było zbudowanie profesjonalnej oraz przejrzystej strony internetowej, która prezentuje wybrane realizacje oraz ofertę. Zachęcamy do zapoznania się z owocami naszej pracy http://jagnabielowicka.pl/.

Strona powita Was kreatywnym intro w formie filmu wideo, przedstawiającego Jagnę podczas pracy oraz jej wybrane projekty. Dwa dni zdjęciowe miały miejsce w 4 lokalizacjach – na warszawskich Bielanach, Mazurach, na budowie nowej realizacji oraz w starej fabryce, która przekształcona została w nowoczesną przestrzeń biurową. Podczas tworzenia wideo wspierał nas Ignacy Matuszewski z www.minusosiem.com.

Opublikowany przez